Jak promować projekt?

Drogi Grantobiorco! Nauczycielko, Nauczycielu! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli włączysz się do promocji projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet materiałów, wśród których znajdziesz m.in.: plakaty, które możesz wydrukować w formacie A3 lub A4 i powiesić w placówce, w której prowadzisz kółko informatyczne, ulotki, baner na stronę internetową szkoły, dzięki czemu każdy z odwiedzających będzie mógł od razu zobaczyć, że Twoja placówka bierze udział w projekcie CMI. Przygotowaliśmy również wzór naklejki na drzwi sali, w której będziesz prowadził kółko, aby łatwiej można było trafić na Twoje zajęcia oraz projekt tabliczki, którą możesz umieścić przy wejściu do placówki. Jeśli chciałbyś zrobić koszulki z logotypem CMI dla siebie i swoich uczniów, wśród załączników znajdziesz projekt oraz gotowy plik produkcyjny do wykonania nadruku na koszulkę. Chciałbyś umieścić na fanpage na Facebook’u swojej placówki informacje, że dołączasz do projektu CMI? Przygotowaliśmy dla Ciebie grafikę oraz gotową treść posta. Jeżeli zależy Ci na przygotowaniu spójnych i estetycznych materiałów z uwzględnieniem layout’u CMI, wykorzystaj do tego papier firmowy, wzór prezentacji czy grafiki w formatach .png oraz logotypy CMI. Prowadzisz zajęcia zdalnie przez Teams? Wykorzystaj tło CMI.

W załącznikach znajdziesz wszystkie niezbędne materiały do promocji projektu CMI.

Jeśli jednak potrzebujesz czegoś jeszcze, napisz do nas na Facebook’u, a postaramy się to dla Ciebie przygotować.

Pamiętaj też o właściwym oznakowaniu sprzętu do nauki zdalnej, który zakupiłeś/aś w ramach grantu. Musi mieć on naklejkę informującą o tym, że projekt jest współfinansowany ze środków unijnych.

Załączniki promocyjne

Dyplomy dla uczniów

Dyplomy dla uczniów za udział w zawodach algorytmicznych na etapie lokalnym, zawodach projektowych na etapie lokalnym

Dyplomy dla uczniów za udział w Lidze

Jeśli sam chciałbyś przygotować materiały związane z Centrum Mistrzostwa Informatycznego, pamiętaj nie tylko o właściwym użyciu logotypu CMI, ale przede wszystkim o informacji dot. współfinansowania projektu ze środków Unii Europejskiej, postępując zgodnie z zasadami promocji i oznakowania projektów. Ułatwi Ci to poniższy pdf, gdzie krok po kroku wyjaśniamy, jak to zrobić.

Załączniki