Aktualności

Grantobiorcy CMI na Targach BETT

Grantobiorcy CMI na Targach BETT

Napisane przez: Administrator CMI
Liczba odpowiedzi: 0

Targi Bett odbywające się w dniach  22-25.01.2020 w Londynie, to największe targi edukacyjno-technologiczne w Europie, w których wystawcami jest ponad 800 firm, wśród których jest wielu liderów branży EduTech oraz ponad 100 startupów. Gośćmi imprezy jest ponad 30.000 osób z prawie 150 krajów. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć grantobiorców Centrum Mistrzostwa Informatycznego – pragnących rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje. 

Misją Bett jest tworzenie lepszej przyszłości poprzez transformację edukacji. Łączenie ludzi, pomysłów, praktyk i technologii, aby nauczyciele i uczniowie mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. Targi Bett, to miejsce inspirujących spotkań, ciekawych wykładów, pokazów i warsztatów, treści z których można później wykorzystać podczas zajęć z uczniami.

CMI to nie tylko prowadzenie kółek dla uczniów, szkolenia na uczelniach, to również grant, który można wykorzystać na samodoskonalenie i realizację zainteresowań związanych z informatyką. Niektórzy grantobiorcy zdecydowali się na wykorzystanie go między innymi na udział w tym inspirującym wydarzeniu.